O NAS

Kim jesteśmy?

Angon agencja interaktywna, to firma z Oświęcimia, dla której fundamentalne jest budowanie relacji z klientem. Takie podejście sprawia, że znacznie łatwiej jest nam rozmawiać o projekcie, a w konsekwencji… zadowolenie konsumenta ze zrealizowanego projektu. Chętnie poznamy Twoją branżę, dowiemy się, czym się zajmujesz, czego oczekujesz, a także przedstawimy środowisko i warunki naszej pracy. Z nami poznasz terminologię informatyczną, wspólnie ustalimy najkorzystniejsze rozwiązania, a także odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Skąd pomysł na agencje interaktywną? Branża, którą z dumą reprezentujemy nie pojawiła się z przypadku. W końcu mówi się o tym, że najlepszym biznesem jest znalezienie problemu i rozwiązanie go. W tym przypadku nie jest inaczej. Zadaliśmy sobie jedno zasadnicze pytanie… Ile jest osób, które przenoszą swój biznes do sieci? Przez znajomość środowiska przedsiębiorców, szybko uzyskaliśmy odpowiedź. Tak narodził się pomysł na stworzenie agencji interaktywnej, która swoimi działaniami pomoże świeżo upieczonym przedsiębiorcom poprowadzić swój własny biznes w internecie.

Miejsce pracy

Nasze biuro

POZNAJ NAS

Nasz team

Jesteśmy profesjonalnym, zgranym i odpowiedzialnym zespołem, który posiada przeróżne pasje, jednak to co nas łączy to wspólny kierunek i cel. Zajmujemy się m.in. tworzeniem stron internetowych, tworzeniem grafik 2D i 3D, kończąc na programowaniu, prowadzeniu mediów społecznościowych, czy e-marketingu. Naszym klientom oferujemy szereg niezbędny usług, które pozwolą wyróżnić firmę i zwiększyć jej wartość w internecie. Rozwinięcie działalności w sieci to nasza specjalność, a pomagają nam w tym niezbędne narzędzia, które sprawiają, że nasza praca jest szybka i przyjemna.

Specjalista SEO / Marketingu Angon Agencja Interaktywna
Mariusz MieleniecProject Manager
Web developer
Mateusz GacekJunior web developer
Grafik komputerowy drugi Angon Agencja Interaktywna
Dawid RybaGraphic Designer
CEO Angon Agencja Interaktywna
Agnieszka PiechCEO & Founder
Graphic Designer
Karol ChrapkiewiczGraphic Designer
Specjalista ds. Marketingu / Mediów społecznościowych Angon Agencja Interaktywna
Mateusz SierekSM / Marketing Specialist
Web developer Angon Agencja Interaktywna
Jakub PaluchWebmaster
Brand hero Angon Agencja Interaktywna
AngonekBrand hero
Web developer Angon Agencja Interaktywna
Łukasz PazdurWeb developer
Graphic Designer
Paweł MamońGraphic Designer
GALERIA

Życie firmy

Poza życiem biurowym również spędzamy czas wspólnie integrując się w przeróżnych eventach.

30 sierpnia tj. w niedzielę wybraliśmy się na firmowy wypad, by ścigać się gokartami na torze w Bytomiu. Mieliśmy tor wynajęty na 20 minut, co dało nam ogromną frajdę! Te 13 konne maszyny potrafią się naprawdę bardzo szybko rozpędzać i należy uważać w zakrętach, aby nie uderzyć w cokolwiek. Zbyt duża prędkość w zakręcie może doprowadzić do utraty przyczepności, co może w konsekwencji skutkować uderzeniem w bandę, bądź w innego zawodnika. Dwójka kierowców swoimi czasówkami szła głowa w głowę, a mowa tutaj o Mariuszu i Dominiku, gdzie ich najlepsze czasy różniły się niemalże o włos! Pozostałe czasy również nie różnią się zbytnio od siebie, naprawdę należy powiedzieć, że pracownicy posiadają przybliżone umiejętności prowadzenia pojazdów.