Wyjątkowy Team

Dla Ciebie
TEAM

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją interaktywną, młodym zgranym zespołem, który swoimi działaniami i umiejętnościami wprowadza firmy w świat internetu i marketingu. Posiadamy przeróżne pasje, począwszy od projektowania stron internetowych, tworzenia grafik 2D i 3D, a kończąc na programowaniu i marketingu. To co nas wyróżnia, to wspólny cel, dlatego naszym klientom oferujemy niezbędny pakiet usług, które pozwolą wyróżnić firmę i nadać jej kluczowej wartości. Nasz zespół podchodzi do każdego klienta indywidualnie, a jego ofertę stara się przygotować pod potrzeby konsumenta. Jesteśmy Angon... firmą z pomysłem i przyszłością.

Aktualności

Z życia firmy

Poza życiem biurowym również spędzamy czas wspólnie integrując się w przeróżnych eventach.

Wypad na gokarty
30.08.20r.

30 sierpnia tj. w niedzielę wybraliśmy się na firmowy wypad, by ścigać się gokartami na torze w Bytomiu. Mieliśmy tor wynajęty na 20 minut, co dało nam ogromną frajdę! Te 13 konne maszyny potrafią się naprawdę bardzo szybko rozpędzać i należy uważać w zakrętach, aby nie uderzyć w cokolwiek. Zbyt duża prędkość w zakręcie może doprowadzić do utraty przyczepności, co może w konsekwencji skutkować uderzeniem w bandę, bądź w innego zawodnika. Dwójka kierowców swoimi czasówkami szła głowa w głowę, a mowa tutaj o Mariuszu i Dominiku, gdzie ich najlepsze czasy różniły się niemalże o włos! Pozostałe czasy również nie różnią się zbytnio od siebie, naprawdę należy powiedzieć, że pracownicy posiadają przybliżone umiejętności prowadzenia pojazdów.

  • Zarejestruj się
Angon

Zarejestruj się

Angon

Przypomnij hasło

Zgubiłeś/aś hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika albo adres e-mail. Na skrzynkę pocztową otrzymasz link do stworzenia nowego hasła.