Realizacje

Jak przebiega proces wykonywania usługi?

01.

Wszystko zaczyna się od rozmowy...

By rozwiać wszelkie wątpliwości i poznać Twoje potrzeby, przystępujemy do rozmowy, w której zadamy najważniejsze pytania związane z projektem. Zanim nasi pracownicy przystąpią do realizacji, musimy poznać Twoją koncepcję oraz zamysł projektu. Uważnie poznajemy Twoją branże, by wdrożyć najciekawszy plan, a także by podsunąć własne sugestie.

Podczas rozmowy specjalista odpowie na wszelkie nurtujące pytania oraz przybliży środowisko naszej pracy. Przedstawi także warunki współpracy z naszą agencją, wizję przebiegu usługi oraz taktykę na prawidłowe zrealizowanie zlecenia.

Wszystko zaczyna się od rozmowy...
Strzałka Krok 1
Ile to kosztuje?

02.

Ile to kosztuje?

Na podstawie zdobytych informacji i wytycznych podczas rozmowy telefonicznej, jesteśmy w stanie oszacować koszt realizacji. W związku z tym zostanie wysłana do Ciebie na skrzynkę pocztową dokładna oferta z podanymi cenami, zakresem usług oraz z warunkami współpracy z naszą agencją.

Po akceptacji i wyborze konkretnego pakietu, przesyłamy fakturę oraz dokładną umowę współpracy, która ma na celu uchronić Cię przed nieprzyjemnościami. Warunki współpracy z naszą firmą są jasne i zrozumiałe.

Strzałka Krok 2

03.

Pracujemy!

Po akceptacji naszej współpracy i przesłaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, możemy rozpocząć pracę.

Rozumiemy już Twoje potrzeby, znamy wszelkie wytyczne projektu… Pora na dokładnie rozplanowanie strategii. Bez obaw, od początku do końca kierujemy się określonym planem.

Nie robimy projektu w ciemno, wobec tego jeśli pojawią się nieścisłości, na pewno się z Tobą skontaktujemy z dodatkowym zbiorem pytań. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego stały kontakt z pewnością przyspieszy realizację, a dzięki temu unikniemy rozczarowania z powierzonego nam projektu.

Pracujemy!
Strzałka Krok 3

04.

Już prawie koniec!

Po realizacji danego zlecenia, nasi pracownicy przyślą do Ciebie podgląd danego projektu. Twoim zadaniem jest przeanalizowanie go oraz wypisanie wszystkich elementów, które powinny zostać poddane zmianie. Po zapoznaniu się z Twoją dokumentacją, nasi specjaliści naniosą wszelkie poprawki, a następnie po raz kolejny przedstawiają pracę.

Jeśli nasza praca zostanie przez Ciebie zaakceptowana, w ten czas zostanie wysłana do Ciebie faktura końcowa za realizację. Po całkowitym opłaceniu zlecenia, zostaną dostarczone do Ciebie wszystkie niezbędne pliki projektowe, wraz z prawami autorskimi. Po przesłaniu plików, realizacja zostaje umieszczona w naszym portfolio. Dzięki temu nasi klienci zapoznają się z Twoją firmą i być może skorzystają z Twoich usług. Jest to dla nas niebywale ważne, bowiem klienci selekcjonują wykonawcę na podstawie ich prac.

Już prawie koniec!
Strzałka Krok 4

05.

Zakończenie projektu!

Kolejna realizacja przebiegła pomyślnie! Po przesłaniu wszystkich plików i praw autorskich, nasi pracownicy poproszą Cię o wystawienie opinii w Google i krótkiego opisu dotyczącego jakości wykonanych usług. Przedstawimy wykonaną realizacją naszej społeczności, co oznacza dodatkową, bezpłatną reklamę Twojej działalności.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę… Być może jest coś, co możemy dla Ciebie wykonać. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań, proszę się kontaktować telefonicznie lub mailowo!

Zakończenie projektu!

Rynek jest przepełniony agencjami interaktywnymi i działalnościami gospodarczymi jednoosobowymi, które świadczą usługi w takim zakresie jak my. Nasz zespół bardzo dobrze wie, że dział informatyki jest na tyle potężną dziedziną, że niemożliwym jest posiadanie wiedzy na wszystkie tematy z tej branży. U nas każdy pracownik jest za coś odpowiedzialny, dlatego możesz czuć się spokojny. W Angon – Agencja interaktywna nie ma tematów tabu, przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania, odpowiadamy na nurtujące pytania i przybliżamy środowiska naszej pracy. Przedstawione usługi, które oferujemy, proces współpracy, nasze portfolio, to tylko wierzchołek góry lodowej. Jest to niezbędne, ponieważ tylko tak możemy Wam przedstawić naszą profesjonalność i oddanie, w tym co robimy. Firma to ludzie, dlatego agencja interaktywna Angon, stawia przede wszystkim na kontakt z klientem. Tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić dobre warunki współpracy, a komfortowy psychiczny i zdrowy kontakt to gwarancja owocnej i udanej pracy.

Kontakt

Napisz do nas!

Agencja Interaktywna Angon przeszła daleką drogę w świecie e-marketingu. Zrealizowaliśmy wiele projektów, z których nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dążymy do zmaksymalizowania jakości naszych uslug, tak aby spełnić Twoje wszelkie oczekiwania. Liczymy, że Twój przyszły projekt będzie naszym wspólnym.

“Angon to nie tylko agencja, lecz są to ludzie, którzy ją tworzą.”

Formularz kontaktowy