PRACA

Kariera w Angon

  • Grafik komputerowy

    Agencja Interaktywna Angon w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukuje osoby na stanowisku Grafik komputerowy:

    Miejsce pracy: Oświęcim/BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ

    Zakres obowiązków:

    • tworzeniem nowoczesnych layoutów stron internetowych z zachowaniem technologii RWD i trendów panujących w designie na ówczesne lata z wykorzystaniem grafik wektorowych (Photoshop, XD, ew. Figma),
    • projektowaniem materiałów graficznych dla naszych klientów,
    • obróbka graficzna istniejących już materiałów,
    • przygotowywaniem materiałów do social media,
    • przygotowywaniem materiałów do druku,
    • tworzenie grafiki wektorowej (Ilustrator),

    Oferujemy:

    • pracę w biurze w Oświęcimiu, brak możliwości pracy zdalnej
    • pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w młodym, kreatywnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o skontaktowanie się poprzez formularz kontaktowy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Prosimy nie składanie ofert przez freelancerów.

Kontakt

Napisz do nas!

Agencja Interaktywna Angon przeszła daleką drogę w świecie e-marketingu. Zrealizowaliśmy wiele projektów, z których nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dążymy do zmaksymalizowania jakości naszych uslug, tak aby spełnić Twoje wszelkie oczekiwania. Liczymy, że Twój przyszły projekt będzie naszym wspólnym.

“Angon to nie tylko agencja, lecz są to ludzie, którzy ją tworzą.”
  • Facebook Angon Agencja Interaktywna Oświęcim
  • Instagram Angon Agencja Interaktywna Oświęcim
  • Behence Angon Agencja Interaktywna Oświęcim
  • Twitter Angon Agencja Interaktywna Oświęcim