Kariera w Angon

  • Poszukujemy

    Specjalista ds. sprzedaży

    Twoje zadania

    • Poszukiwanie zleceń oraz kontakt z klientem
    • Doradztwo w sprawie wyboru usług
    • Przekazywanie informacji na potrzebę zrealizowania projektu
    • Budowanie i utrzymywania relacji z klientami

    Oczekiwania

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta
    • Umiejętność konstruowania ofert i kosztorysów
    • Wiedza teoretyczna z zakresu usług oferowanych przez firmę
    • Zaangażowanie w dążeniu do realizacji celów oraz wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań marketingowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dobre wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
    • Praca w biurze w centrum Oświęcimia (okolice sklepu Kaufland)
    • Jasno sprecyzowany zakres obowiązków oraz uporządkowaną pracę (pracujemy na Asanie)
    • Pracę w firmie z luźną atmosferą oraz swobodny kontakt z klientami
    • Pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
    • Telefon firmowy, laptop, samochód służbowy w godzinach pracy

    Dołącz do nas

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia i CV na e-mail biuro@angon.com.pl. lub za pomocą formularza. * Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    WordPress Developer

    • Kodowanie responsywnych stron internetowych w oparciu o projekt graficzny
    • Budowa i konfiguracja stron, sklepów opartych o Wordpress / Woocommerce
    • Współpraca z grafikami i tworzenie nowych funkcjonalności dla stron
    • Administrowanie stronami internetowymi klientów
    • Dbałość o wysoką jakości kodu

    Oczekiwania

    • Dobra znajomość Wordpress (ACF Pro, CPT, Gutenberg)
    • Dobra znajomość Woocommerce
    • Znajomość HTML5, CSS3 (SASS), PHP, JS, MySQL (lub MariaDB)
    • Optymalizacja stron pod kątem wydajności i SEO
    • Chęci rozwoju oraz nauki nowych technologii i rozwiązań webowych
    • Umiejętność samodzielnego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji

    Atutem będzie

    • Znajomość React (tworzenie bloków Gutenberg/ACF Pro)
    • Znajomość REST API (headless CMS)
    • Znajomość metodyki BEM lub Atomic CSS
    • Znajomość bibliotek Bootstrap, Tailwind
    • Znajomość jednego ze starter theme np. Sage, Understrap
    • Znajomość jednego z systemów tłumaczeniowych np. WPML, Polyland, TranslatePress
    • Umiejętność integracji z zewnętrznymi API
    • Umiejętność tworzenia motywów i pluginów

    Oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między 7 a 9)
    • Kawa z ekspresu i 20 rodzajów herbat bez limitu
    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności i doświadczenia)
    • Jasno sprecyzowany zakres obowiązków oraz uporządkowaną pracę (pracujemy w Asanie)
    • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy

    Projektant graficzny / Graphic Designer

    • Tworzenie identyfikacji wizualnej
    • Projektowanie nowoczesnych layoutów stron WWW zgodnie z podejściem pixel perfect
    • Przygotowywanie materiałów na potrzeby internetu
    • Przygotowywanie materiałów do druku
    • Obróbka zdjęć
    • Tworzenie grafiki wektorowej

    Oczekiwania

    • Doświadczenie (min. 2 lata) w przygotowywaniu grafiki na potrzeby Internetu oraz druku poparte portfolio
    • Projektowanie materiałów graficznych dla naszych klientów
    • Umiejętność przygotowywania projektów do druku (wiedza z zakresu DTP)
    • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy zespołowej
    • Dobra organizacja pracy i terminowość

    • Montaż i edycja video (Premiere Pro, DaVincii)
    • Umiejętność animowania (After Effects)
    • Prototypowanie
    • Wiedza z zakresu UX
    • Umiejętność rysowania

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy (dwa monitory, tablet graficzny, mocny komputer)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na e-mail biuro@angon.com.pl lub za pomocą formularza. * Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.